SVEČANO POTPISIVANJE SPORAZUMA ZA PROJEKT “TESLA I MI”

Poštovani,

čast nam je pozvati Vas na svečano potpisivanje Sporazuma o odgojnoj, obrazovnoj, stručnoj, tehničkoj i znanstveno-istraživačkoj suradnji na realizaciji projekta “Tesla i mi – TIM”  međunarodni kamp za mlade s tehničkom i poduzetničkom idejom pod sloganom „Tesline inovacije – svjetske inspiracije”. Cilj projekta je promoviranje ostavštine Nikole Tesle te uvođenje inovacija u obrazovni proces (poduzetni STEAM) a inicijator je grad Gospić i udruga Poduzetni.

Potpisivanju sporazuma će prisustvovati obrazovni partneri projekta, kao i uvaženi pokrovitelji.

Kako je, zbog epidemioloških mjera, broj mjesta ograničen, molili bih vas da nam svoje prisustvo potvrdite na mail udruge info@udruga-poduzetni.hr .

Više informacija o samom projektu možete saznati na poveznici: http://www.udruga-poduzetni.hr/novosti/97/Poziv na potpisivanje sporazuma – PreuzmiPriopćenje za javnost – Preuzmi

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni