RADIONICA “PODUZETNI ZA BOŽIĆ”

Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski u suradnji s Caritasom Zagrebačke nadbiskupije i ove godine pomaže djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi i nastavlja s humanitarnim radom. Pjesma i ugodno druženje obilježili su kvalitetno odrađene humanitarne radionice projekta „Poduzetni za Božić“. Uz kekse i božićni čaj učenici i nastavnici naše škole, uz gostovanje roditelja i najmlađih članova obitelji, pokazali su svoju kreativnost i izradili unikatne božićne ukrase. Radionice projekta “Poduzetni za Božić” proveli smo družeći se u božićnom ugođaju, a završili s mnoštvom novih i kreativnih ukrasa. Hvala svima koji su došli i uljepšali nam predbožićne pripreme, mamama i braći naših učenika, učenicima i nastavnicima!

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni