PRIDRUŽITE SE HUMANITARNOJ PRODAJI

Sudjeluj i ti u humanitarnom projektu „Poduzetni za Božić“ koju provodimo 9. godinu za redom u suradnji s Caritasom zagrebačke nadbiskupije.Ako si nastavnik ili vjeroučitelj u osnovnim i srednjim školama Republike Hrvatske te sudjeluješ u radu neke udruge, a želiš pomoći djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi, prijavi se na link Udruge Poduzetni http://www.udruga-poduzetni.hr/mi-poduzetnici-prijava-pzb/ili dođi 7. i 8. 12. u shopping centar Avenue Mall te 13., 14. i 15. 12. u City centar one West. Na štandu si uz donaciju izaberi božićni ukras, podruži se s učenicima Katarine Zrinski, nastavnicima, partner školama u projektu te zapjevaj i porazgovaraj s poznatim pjevačem Sandijem Cenovom. Pridruži se našoj akciji jer i ti možeš postati nečiji anđeo.

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni