POZIV NA AKCIJU PODUZETNI ZA BOŽIĆ

Poštovani,

pozivamo Vas na sudjelovanje u 9. akciji „Poduzetni za Božić“ koja je u sklopu projekta „Mi poduzetnici“.

Udruga Poduzetni sa obrazovnim partnerima Privatnom gimnazijom i ekonomskom školom Katarina Zrinski i Visokim učilištem EBUS – Europska poslovna škola Zagreb te Caritasom Zagrebačke nadbiskupije kao suradnik u projektu, naročito promiče odgoj i obrazovanje za poduzetništvo, društveno odgovorno i socijalno poduzetništvo.

Cilj projekta je suradnja na promicanju poduzetnosti i poduzetničkog duha, dobrovoljno ulaganje vremena, truda, znanja i vještina za dobrobit drugih te razvijanje svijesti o društveno odgovornom djelovanju. Ove godine ponovno pozivamo sve obrazovne institucije da se uključe u akciju na način da kroz humanitarni rad (proizvodnjom i prodajom božićnih ukrasa) prikupe sredstva za potrebite u svojoj sredini u suradnji sa župnim Caritasom.

Akcija Poduzetni za Božić ove se godine organizira 9. put te Vas, stoga pozivamo da svoju obrazovnu ustanovu i proizvode dodatno predstavite te zajedno s nama sudjelujete u izložbeno – prodajnoj akciji u Zagrebu,  u trgovačkom centru City Center one West (Jankomir 33) u terminu: 13., 14. i 15. prosinaca.

Svi sudionici akcije na takav će način dobiti na vidljivosti i biti nagrađeni prigodnim priznanjima za sudjelovanje u ovom nacionalnom projektu.

Za sudjelovanje u akciji Vas molimo da se prijavite pomoću linka:

Najavljujemo Vam sve akcije u sklopu projekta „Mi poduzetnici“ o kojima ćemo Vas naknadno detaljnije informirati.

  • PODUZETNI ZA BOŽIĆ – prosinac 2019.god.
  • POSLOVNI IZAZOV – ožujak 2020.god.
  • MEĐUNARODNI SAJAM VJEŽBENIČKIH TVRTKI – ožujak 2020.god.
  • EUROPSKI TJEDAN PODUZETNIŠTVA – ožujak 2020.god.
  • POSLOVNI IZAZOV – ožujak 2020.god.
  • PODUZETNI ZA USKRS – travanj 2020. god.
  • ŠTO HOĆU – MOGU – travanj 2020.god.
  • MEĐUNARODNA SMOTRA STUDENTSKIH PODUZETNIČKIH INKUBATORA I STUDENTSKIH PODUZEĆA– svibanj 2020.god.

S poštovanjem,

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni