Poduzetni za Božić 2021 – Jedna poruka, jedan osmijeh!

Naša akcija „Poduzetni za Božić“ u punom je jeku.

Učenici svih razreda sa svojim nastavnicima izrađuju božićne kuglice s prekrasnim božićnim porukama kojima izražavaju svoje dobre želje. Kroz ovaj projekt učenici razgovaraju o vrijednostima te rade na razvitku empatije.

Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski želi potaknuti u mladima empatiju prema drugima, kreativnost te svijest o društvu oko sebe.

Od materijala imamo plastične prozirne kuglice, „snijeg“ u prahu, vezice (zelene i s „hrvatskim“ uzorkom), ljepljivu traku, tvrđi kružni papir s jednom stranom ukrašenom božićnim motivom, a drugom predviđenom za pisanje poruke. Kuglice izrađujemo tako da se poruka piše na pripremljeni kružni „božićno“ ukrašeni papir, u jednu stranu kuglice potom se dodaje malo „snijega“, ta stranica se pokrije kružnim „božićno“ ukrašenim papirom, a na drugu stranu kuglice također se dodaje malo „snijega“.

Učenici su kuglice izradili ispunjeni pozitivnim osjećajima, a u nastavku pogledajte kako je to izgledalo.

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni