Pilot projekt Tesla i Mi aktivno se provodi u vrtićima!

Kroz mjesec svibanj, dječji vrtić Dugo Selo sudjelovao je u projektu Tesla i Mi. Njihova skupina “Jagodice” zajedno sa svojim odgojiteljicama aktivno je radila na svojim poduzetničkim vještinama. Izrađivali su strujni krug i gradili električni toranj, a pored toga i učili o Nikoli Tesli, njegovom životu i važnosti za današnje vrijeme. Jedna od zanimljivijih aktivnosti bilo je čitanje priče u mraku, kako bi se djeci dočaralo kako je to bilo živjeti bez struje, prije mnogobrojnih izuma Nikole Tesle. 

Veliko hvala Dječjem vrtiću Dugo Selo, skupini “Jagodice” i njihovim vrijednim odgajateljicama. Veselimo se budućoj suradnji! 

#mipoduzetni #teslaimi #teslaandus”

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni