OBJAVA FINALISTA POSLOVNOG IZAZOVA 2018.

Natjecanje učenika srednjih škola Poslovni izazov održat će se u petak, 23. ožujka 2018. u prostorima Visoke škole za ekonomiju, poduzetništvo i upravljanje Nikola Šubić Zrinski.

Ulaskom u posljednji tjedan pred natjecanje Poslovni izazov 2018. poznati su svi finalisti koji će svoje poduzetničke ideje predstaviti stručnom žiriju. Ukupno je odabrano 13 timova s najboljim idejama veznim uz zaštitu okoliša, a o kojim se timovima radi, iz kojih škola dolaze i prema kojem rasporedu će nam prezentirati svoje ideje možete pogledati u rasporedu niže.

Zahvaljujemo svim timovima koji su se prijavili i želimo puno uspjeha našim finalistima..

Cjelodnevni program finala Poslovnog izazova 2018. možete pronaći OVDJE.

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni