IZVJEŠTAJ O URUČIVANJU I IZNOSU DONACIJE – OTOČAC 2018

Zadnji dan 1. polugodišta, nenastavni petak 21. prosinca 2018., iskoristili smo kako bismo poslije školske priredbe posjetili obitelj Jeremić i uručili božićnu donaciju u iznosu od 1.050,00 kuna (prikupljenu prodajom proizvoda na sajmu) i vrećicu slatkiša.

Obitelj Jeremić doselila je u Otočac iz Korenice za Božić 2017., nakon što su neuspješno pokušavali riješiti stambeno pitanje u Korenici, a Grad Otočac ponudio im je tada odgovarajući gradski stan velike kvadrature. Prethodno je obitelj ostala bez majke Dragane koja je preminula u rujnu od raka, a Darko Jeremić tako je postao samohrani otac 6 djece (najmlađe 2 godine, najstarije 12 godina – Nataša, Vanja, Matej, Tatijana, Danijel, Siniša).

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni