IZVJEŠTAJ O BOŽIĆNOM SJAMU SREDNJE ŠKOLE JASTREBARSKO

Božićni sajam se u našoj školi održao 20.12. u organizaciji profesorica hrvatskog jezika – Sanje Malović i Martine Starešinčić. Učenici su izrađivali kolačiće kojima se cijela škola zasladila uz šalicu vrućeg čaja. Školski volonteri su izrađivali ukrasne staklenke sa lučicama koje su prodavali po prigodnim cijenama. Učenici 2.s razreda (automehaničari i instalateri grijanja i klimatizacije) su zajedno sa svojom razrednicom pripremili kuhane kobasice i sir koje su također prodavali po prigodnoj cijeni. Neki učenici su izrađivali anđele kao ukras koji su ponijeli svojim kućama. Na sajmu su se predstavile i naše četiri vježbeničke tvrtke kako bi učenici i nastavnici škole vidjeli čime se novoosnovane tvrtke bave i što sve rade.

Dan je bio ispunjen toplinom, vedrinom, radošću i timskim radom.

S obzirom da je cijela aktivnost bila humanitarnog karaktera, iznos od

1500 kn darovan je jednoj obitelji čije troje djece su naši učenici.

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni