EUROPSKO GRAĐANSTVO I RAD SA MLADIMA

Agencija za mobilnost i programe EU je od 3. do 5. listopada 2012. organizirala osposobljavanje na temu europskog građanstva namijenjeno osobama aktivnim u radu s mladima i voditeljima mladih pod nazivom  „Europsko građanstvo i rad s mladima“. Promicanje europskog građanstva jedan je od ciljeva programa Mladi na djelu, a ovim osposobljavanjem željelo se potencijalne, ali već postojeće korisnike potaknuti na promišljanje o značenju i utjecaju aktivnog građanstva, a posebice europskog građanstva na organizirani rad mladih. Kombinacija kreativnih metoda (utemeljenih na principima iskustvenoga učenja), teoretskih izlaganja i rasprava (učenja iz iskustava drugih) činila je osnovu treninga, na kojem je aktivno sudjelovala i Maja Quien, mendžer za razvoj Obrazovne grupe Zrinski i članica Udruge Inicijativa. 

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni