BIT ĆEMO „PODUZETNI ZA USKRS“!

Bliži nam se još jedan humanitarni projekt „Poduzetni za Uskrs“ koji je dio šireg projekta Udruge Poduzetni. Kao i svake godine, projekt se provodi u suradnji s Caritasom zagrebačke nadbiskupije.

Dvije subote u ožujku naša je škola nalikovala veseloj radionici u kojoj su sudjelovali nastavnici, učenici s roditeljima te štićenici domova.

Proces prikupljanja sredstava namijenjenih djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi nastavit će se u trgovačkom centru City Center One West 6. i 7. travnja te u Avenue Mallu 13. i 14. travnja. Volonteri PGEŠ Katarina Zrinski, nastavnici te drugi članovi Udruge Poduzetni radosno će prolaznicima prenositi obavijesti o humanitarnoj akciji.

Unaprijed zahvaljujemo svim ljudima dobre volje na pomoći! Nestrpljivo iščekujemo rezultate humanitarnog projekta kojim razvijamo svijest o društveno odgovornom djelovanju, dobrovoljnom ulaganju vremena, truda i znanja za dobrobit drugih te promicanje poduzetnosti i poduzetničkog duha.

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Ostale novosti

Pročitajte ostale novosti i zanimljivosti udruge Poduzetni