POZNATI PRVI FINALISTI „POSLOVNOG IZAZOVA“ 2020

Akcija „Poslovni izazov“ uspješno se nastavlja u online okruženju!

Tako su već sada poznati finalisti koji se ažurno objavljuju na web stranici Udruge Poduzetni, a ažurirani popis finalista možete pratiti upravo ovdje.

Iako smo u karanteni te se pazimo i čuvamo, naš poduzetnički duh potaknuo nas je na nastavak ove akcije i „Poslovnog izazova“. Tako da se izazov i dalje nastavlja i to u online okruženju!

Do finala, 6. 4. 2020. godine, ostalo je još malo, a ovom prilikom i Europska poslovna škola i Udruga poduzetni vas podsjećaju na dopunjene upute za sudjelovanjem u “Poslovnom izazovu 2020” u online okruženju te vrijednim nagradama koje možete osvojiti.

Za sve informacije pozivamo Vas da pratite obavijesti na: www.udruga-poduzetni.hr ili  kontaktirate predsjednika organizacijskog odbora g. Dinu Hasanbegovića, putem e-maila na: poslovni.izazov@ebus.hr.

FINALISTI:

1. TIM: „EcoMind“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

 2. TIM: „Croeducator“ – Druga srednja škola Beli Manastir – VIŠE

 3. TIM: „Pro forma“ – Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir Krk – VIŠE

 4. TIM: „LAMT“ – Škola za modu i dizajn – VIŠE

 5. TIM: „Bio-Oleum“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

 6. TIM: „Kajkavci“ – Srednja škola Vrbovec – VIŠE

 7. TIM: „Duo tim“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

 8. TIM: „Trio tim“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

 9. TIM: „SoundEyes Team“ – Elektrotehnička škola Split – VIŠE

10. TIM: „Stari Grad“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

11. TIM: „ALI TIM“ – Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana – VIŠE

12. TIM: „EA TIM“ – Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana – VIŠE

13. TIM: „SS TIM“ – Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana – VIŠE

14. TIM: „Duo umbrella“ – Srednja škola Vrbovec – VIŠE

15. TIM: „Budi cool radi full“ – PGEŠ Katarina Zrinski – VIŠE

16. TIM: „RIM TIM“ – Srednja škola Lovre Montija – VIŠE

17. TIM: „FutureX“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

18. TIM: „Sante“ – Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar – VIŠE

19. TIM: „Picokice“ – Strukovna škola Đurđevac – VIŠE

20. TIM: „Ginko” – Ekonomska i turistička škola Daruvar – VIŠE

21. TIM: „Neon“ – Srednja škola Marka Marulića Slatina – VIŠE

22.  TIM: „PZB – Poduzetnici Zelene Budućnosti“ – Srednja škola Stjepana – VIŠE

23. TIM: „Ekonomci“ – Ekonomska i upravna škola Osijek – VIŠE

24. TIM: „Lideri“ – Obrtničko-industrijska škola Županja – VIŠE

25. TIM: „MEDOLUS“ – Gospodarska škola Varaždin – VIŠE

26. TIM: „Zelenije sutra“ – Srednja škola bana Josipa Jelačića Sinj – VIŠE

27. TIM: „LUKA&DORA“ Ekonomsko – turistička škola, Karlovac -VIŠE

28. TIM: „IGORKE“ – Srednja škola Isidora Kršnjavoga Našice – VIŠE

29. TIM: „EANA“ Srednja škola Zabok -VIŠE

30. TIM: „Kreatori“ – Ekonomska i upravna škola Osijek -VIŠE

31. TIM: „Van Bež Van“ – Šumarska i drvodjeljska škola Karlovac – VIŠE

32. TIM: „Eko bike“ – Ekonomska i upravna škola Osijek – VIŠE

33. TIM: „Budućnost“ – Srednja škola Dugo Selo – VIŠE

34. TIM: „Mladi i poduzetni“ – Srednja škola Dugo Selo – VIŠE

35. TIM: „Tehničarke“ – Prehrambeno tehnološka škola – VIŠE

36. TIM: „KIM“ – Srednja škola Ban Josip Jelačić – VIŠE

37. TIM: „Lurkas“ – Prehrambeno tehnološka škola – VIŠE

38. TIM: „DoTa“ – Srednja škola Zlatar – VIŠE

Podijelite sadržaj na društvenim mrežama!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin