VOLONTERI – STRUČNJACI UDRUGE INICIJATIVA ODRŽALI PREDAVANJE O PODUZETNIŠTVU U OŠ PREČKO

Stručnjaci i volonteri udruge Inicijativa, gospodin Vitomir Tafra, mag.oec. i gospodin mr.sc. Zdravko Tkalec, 16. svibnja 2013. godine, održali su predavanje u Osnovnoj školi Prečko na temu poduzetništva kao međupredmetne teme.

Sukladno Strategiji učenja za poduzetništvo 2010. – 2014. Vlade Republike Hrvatske poduzetništvo je postalo odgojno obrazovno područje svih nacionalnih kurikuluma na predškolskoj i osnovnoškolskoj razini.

Upravo s tim ciljem održano je predavanje o stjecanju poduzetničkih kompetencija za uvođenje poduzetništva u školski kurikulum Osnovne škole Prečko, na kojem je prisustvovalo četrdesetak nastavnika Osnovne škole Prečko.