POZIV NA NATJECANJE POSLOVNI IZAZOV 2020

Poštovani,

pozivamo Vas na sudjelovanje na osmo državno natjecanje za srednje škole pod nazivom

Poslovni izazov 2020. u sklopu projekta Mi poduzetnici. Tema ovogodišnjeg natjecanja je:

„Napravi, izmijeni, nauči – unaprijedi lokalnu zajednicu“.

Pokrovitelji projekta su Hrvatski sabor, Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Ministarstvo gospodarstva, poduzetništva i obrta te Grad Zagreb. Organizatori natjecanja su Udruga poduzetni i Europska poslovna škola Zagreb.

Prijave su otvorene za sve srednjoškolce iz cijele Hrvatske, a prijaviti se možete putem obrasca

kojeg možete pronaći na linku http://www.udruga-poduzetni.hr/mi-poduzetnici-prijava-bc/.

Ukupni fond nagrada za poticanje obrazovanja za poduzetništvo u srednjim školama koje osigurava

Europska poslovna škola Zagreb je 297.000,00 kn.

Kao i do sada, za 20 najboljih finalista osigurano je i sudjelovanje na regionalnom natjecanju

Poslovni izazov zapadnog Balkana koje će se održati u travnju 2020. godine u Hrvatskoj.

Više detalja o natjecanju potražite u prilogu. Za sve informacije molimo kontaktirati g. Dina Hasanbegovića, putem e-maila na: dino.hasanbegovic@zrinski.org ili putem telefona na: 01 3010 623 svaki radni dan od 08:00 do 16:00 sati.

NAPOMENA: Broj prijava je ograničen!

U očekivanju Vaših prijava,

srdačno Vas pozdravljamo!