Pojednik prvog online Međunarodnog sajma vježbeničkih tvrtki je…

Privatna gimnazija i ekonomska škola Katarina Zrinski iz Zagreba u suradnji s Udrugom poduzetni s velikom radošću objavljuje rezultate 18. Međunarodnog sajma vježbeničkih tvrtki.

U kategoriji najbolji video uradak prvo mjesto zauzela je Srednja škola Novska i njihova tvrtka „VRIJEDNE RUKE d.o.o.“. Učenice Mia Ciprijanović, Sandra Vuković i Anamaria Ivakić uz vodstvo mentorice Dijane Bogović pokazale su izniman trud i kreativnost u izradi video uratka. Čestitamo na ostvarenom uspjehu!

U kategoriji najviše ostvarenih transakcija na 18. Međunarodnom sajmu vježbeničkih tvrtki prvo mjesto zauzela je Srednja škola Novska sa svojom vježbeničkom tvrtkom „LOLI DEKORACIJE d.o.o.“ i uspješno provedenih 311 transakcija, što je izniman rezultat. Čestitamo učenicama Miji Stanković, Gabrijeli Hrvat i Antonia Iličić te njihovoj mentorici Heleni Vori na ostvarenom uspjehu.

Za ukupnog pobjednika 18. Međunarodnog sajma vježbeničkih tvrtki prvo mjesto i glavnu nagradu osvojila je srednja škola Novska sa tvrtkom „VRIJEDNE RUKE“. Još jednom čestitamo učenicima i njihovoj mentorici na uspjehu!

Ove godine pred nas je postavljen veliki izazov s obzirom na trenutnu situaciju s epidemijom. Učenici iz 10 škola iz Republike Hrvatske još jednom su pokazali da nema prepreke koje ne mogu svladati ako im se pruži prilika i dovoljno ih se motivira. Pohvaljujemo sve učenike i njihove mentore za veliki trud i kreativnost, a pobjednicima još jednom čestitamo na ostvarenom uspjehu.

Srednju školu Katarina Zrinski predstavljali su učenici Gabriel Beloša i Nika Gregoraš koji su sudjelovali s vježbeničkim tvrtkama Hydra d.d. i Crofood d.d. Čestitamo im na uspješnom sudjelovanju i pohvaljujemo za izniman trud i kreativnost.

popis sudionika i službeni rezultati sajma

Naziv vježbeničke tvrtke                                  Broj transakcija

1.     „LOLI DEKORACIJE d.o.o.“                                   311

2.     „VRIJEDNE RUKE d.o.o.“                                      277