IZVJEŠTAJ O SUDJELOVANJU EUROPSKE POSLOVNE ŠKOLE

U prostorijama Privatne gimnazije i ekonomske škole Katarina Zrinski sudjelovali smo na radionici u sklopu projekta „Poduzetni za Božić“ kojeg podržavamo iz godine u godinu jer smo prepoznali važnost kojega projekt nudi, a to je spajanje poduzetništva i humanosti. Ovako je izgledala atmosfera na radionici. Svi sudionici su s entuzijazmom pristupili izradi božićnih ukrasa. U zraku se može osjetiti blagdanski duh, ali i doza „profesionalnosti“ u želji da ukrasi budu što ljepši. Posebno nas se dojmio sinergijski učinak koji je postignut u radu skupa s osnovnoškolcima i srednjoškolcima, ali i najmlađima i najstarijima.

Naše vrijedne kolege i volonteri neumorno i s osmjehom na licu su prikupljali sredstva, a sve s ciljem da pomognu djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi. Zaista smo ponosni na njih. Imali smo čast da nas na štandu posjeti i naš poznati pjevač Sandi Cenov koji je pridonio pozitivnoj atmosferi i dodatno uljepšao ovaj humani i poduzetni događaj.