SAZNAJTE SVE O NAMA U

EUROPSKOM TJEDNU PODUZETNIŠTVA

OTVORENA VRATA ŠKOLE „Dođi, vidi i upiši“

Dragi roditelji i učenici,

protekla godina donijela nam je mnogo izazova na svim poljima, ali nas je i potaknula da razmišljamo o budućnosti i što uspješnije se pripremimo za sve što dolazi. Jedna od najvažnijih odluka osnovnoškolaca i njihovih roditelja je koju srednju školu odabrati kako bi napredovali i stekli vještine i kompetencije koje će im pomoći na putu do uspjeha te otvoriti nova vrata prema daljnjem obrazovanju i poslovnom ostvarenju. Uz kvalitetno obrazovanje, djeci je danas više nego ikad potrebno razumijevanje i potpora te sigurno mjesto za rast i razvoj.

U Privatnoj gimnaziji i ekonomskoj školi Katarina Zrinski se u razdoblju od 3.svibnja do 7.svibnja 2021. održava Europski tjedan poduzetništva- Otvorena vrata škole „Dođi, vidi i upiši“, tijekom kojeg možete saznati što sve naša Škola pruža i po čemu je tako posebna!

Zbog svih izazova s kojima se trenutno suočavamo, ova će se manifestacija djelomično održavati u online okruženju.

Budući učenici osnovnih škola i njihovi roditelji, stručni suradnici osnovnih škola kao i svi zainteresirani moći će online putem razgovarati s nastavnicima i ravnateljem te se upoznati s posebnostima naše Škole.

KAKO PRATITI PROGRAM ONLINE + RASPORED SAZNAJTE OVDJE!

POGLEDAJTE PROGRAM OVDJE!

NE PROPUSTITE PRILIKU UPOZNATI NAS!

VESELIMO SE!