Što hoću, mogu!

Dobrodošli na 10. jubilarno državno natjecanje „Što hoću, mogu!“ osnovnih škola Republike Hrvatske pod sloganom „BUDI PROMJENA KOJU ŽELIŠ VIDJETI“.

Natjecanje je namijenjeno učenicima 7. i 8. razreda osnovnih škola. Na natjecanje se mogu prijaviti timovi od troje učenika s mentorom. Prijavite se na natjecanje do 28. travnja 2023. godine putem obrasca za prijavu koji se nalazi na dnu teksta.

Ovogodišnje natjecanje usmjereno je na poticanje te afirmaciju humanitarnih aktivnosti učenika i nastavnika koje provodite temeljem kurikuluma Vaše škole. Natjecanje se održava se već 10. godinu zaredom u organizaciji Privatne gimnazije i ekonomske škole Katarina Zrinski u suradnji s IBEESS – Institutom za poslovnu izvrsnost, poduzetništvo i održive sustave, BIZ – poduzetničkim inkubatorom d.o.o. te Udrugom Poduzetni.

*Primjer upisa podataka za jednog učenika (1 red): Pero Perić, 4, pero.peric@skole.hr, 012345678

Saznajte više informacija o projektu/aktivnosti

GALERIJA SLIKA